Una de les qüestions prioritàries perquè l'esdeveniment pugui portar-se a terme en les millors condicions possibles dependrà dels voluntaris i voluntàries que hi participin.
Després de la crida a la participació que es va fer entre la població, els ciutadans i ciutadanes de Sant Joan Despí han tornat a demostrar la seva implicació en totes les activitats que es porten a terme a la ciutat i més de 400 persones s'han fet voluntaris i voluntàries. Ells i elles seran el punt de referència per ajudar les colles visitans i a tothom que ho necessiti perquè l'esdeveniment pugui ser una realitat. Cadascun s'encarregarà d'una feina concreta i seran als carres, places i parcs de la ciutat per donar tota aquella informació que sigui necessària als visitans i les colles.

 

 

RELACIÓ DE 440  VOLUNTARIS AL 12.04.2007

 

BALART CARBONELL, XAVIER

NAVARRO GIMENEZ, MIREIA

CASAS URUEÑA, LAURA

LAUSIN BERNET, HELENA

HERNANDEZ HURTADO, CRISTINA

ADELL ARCAS, ELENA

LOPEZ LOPEZ, MANEL

GARCIA COLLADO, HECTOR

VIVES CARTOIXA, JAUME

GILES CAMPOS, JOSEFA

ACEDO MUÑOZ, LAURA

MORUNO CARRASCO, DAVID

ZAFRA FUSTE, CRISTINA

APARICIO FRANCO, MARIA PILAR

MARGARIT ROCA, ANTONI

ARBUES VINTRO, FERRAN

ZAMBUDIO, EDUARD

LOPEZ, MARIA DEL VALLE

LOPEZ GONZALEZ, MONTSERRAT

FERNANDEZ RECOBER, ANDRES

CORDOBA GALVEZ, AMALIA

MARTINEZ, JOSEP ANTONI

ARDITE TARTERA, NURIA

NAVARRO SERRAT,ISABEL

PERAMO MATILLAS, JOSE

ORTEGA TORRES, SILVIA

LUQUE MUÑOZ, SILVIA

SANCHEZ NOVELL, ROSALIA

RASTROJO LARA, CRISTIAN

MURGADES RUBI, GEMMA

FONT ROMAGOSA, FREDERIC

MITJAVILA BABOT,JAUME

PLADEVALL BOIX, MARGARIDA

FONT FOLGADO, PERE

COSCOJUELA MARTINEZ, ANTONIO

SERRANO FERNANDEZ, LAURA

SERRANO FERNANDEZ, ELENA

GONZALEZ RUIZ, JOSE M

TENA RUIZ, MANEL

SEVILLA SANTAMARIA, NEUS

GRAELL GABRIEL, MARTA

SEGURA SORO, JOSEP MARIA

RIO, ANNA

FARRE FIDALGO, SONIA

CELADES CAMPILLO, SERGI

CELADES CAMPILLO, LAIA

FARRE PRUNERA, JOSEP M.

FIDALGO ROMERO, MANOLI

ALVAREZ GARCIA, JOSEP

GARCIA RODRIGUEZ, CARME

HILL GIMENEZ, ALBERT

SAGRERA JANE, Mª TERESA

SAURI ROMERO, ANDREU

GARCIA ZAMBRANA, ALICIA

DURAN RIBAS, Mª TERESA

CRUSET SITJAS, JORDI

AGUADO PAREDES, VERI

CASANOVAS AGUILAR, PILAR

ZAROUAL, ABDELMAJID

ELBEKKALI, TAMOU

PEREZ GONZALEZ, ANDRES

LLOPART AULLO, FERNANDO

MARTINEZ PITARCH, VICTOR

PEREZ GONZALEZ, PAQUI

ROMERO UTRERA, GREGORIO

ROMAN SALORY, OCTAVI

VIVANCOS, FERNANDO

SERRANO MURUENA, CARME

DUARTE BATLLORI, ISIDRE

CARDONA, ELENA

FUNES ARTIAGA, LORENZO

PASCUAL ORTIZ, Mª TERESA

MOYA CABRERA, PATRICIA

ORDOÑEZ ORDOÑEZ, MANUEL

ORDOÑEZ DEL CASTILLO, DANIEL

ORDOÑEZ MARMOL, JOSE LUIS

GALLARDO MARTINEZ, SEBASTIAN

GIMENEZ, PEPITA

GUTIERREZ HERRERO, JOSE

VALERO CLARES, ASCENSION

NEVOT ALCODORI,JUAN

VILLEGAS BELLO, CECILIO

PUIG LARRAZ, JORDI

FOLCH MUÑOZ, OSCAR

CABESTRERO TORRES, Mª BLANCA

MARTINEZ PEREZ, MARIA

SAEZ TRUJILLO, MARIA

BENJUMEA CABELLO, ROSARIO

PAU CARRASCO, GEMA

PASCUAL RODRIGUEZ, LOURDES

GARCIA COLORADO, LEONCIO

SANCHO FARRÉS, MONTSERRAT

YAROSLAVOV, SEVERIN

PEREA MERINO, MIQUEL

FONTANET ROVIRA, JOSEP

SANCHO NICASI, CRISTINA

RUBIO RODRIGUEZ, ENRIQUETA

EMBUENA GARCIA, ELENA

SEGOVIA, GREGORIO

PARRA GRILLO, MARIANA

GARCIA MARTINEZ, GLORIA

SERRA MOLINOS, NURIA

PARRA CONDE, JOSE LUIS

MAJARON CASTAÑEDA, ROBERTO

PEREZ ROBLES, MARIA PAZ

NEVADO GOMEZ, EUGENIO

DE LA TORRE MORAL, LORENZO

BONAVILA AZNAR, ANTONIO

TRUJILLO MORAGA, MANUEL

FONT BALLESTER, JOSEFINA

FLORES DELGADO, ENRIQUE

SANCHEZ GARRIGA, EMMA

SORRIBES NEGRER, IMMACULADA

AIZA CAMPRUBI, ELVIRA

GARCIA MARQUES, ANTONI

BUENO TORTAJADA, MARIA LUZ

FLOREZ GOMEZ, RAMON

CURCO AGUAROD, JOSEP

GARCIA SANCHO, Mª EUGENIA

FERRER, EMPAR

VIVES CARTOIXA, JAIME

GONZALEZ, ROSARIO

PEREZ, JULIA

NIETO, ALFONSA

LOPEZ BASTOS, CRISTINA

GARCIA TRILLA, DESIREE

RODRIGUEZ SANCHEZ, ROSA

MAZA CARRUESCO, CRISTINA

ALBARDIAZ SEGADOR, LUCIA

ANDRES ROMERO, TOMAS

GOMEZ FAURA, MAGDA

MIGUEL VARILLAS, MIGUEL

CASTILLO PERDIGUER, ASCENSION

ROVIRA, MARIA TERESA

ANDREU CABALLERO, ABRAHAM

CALVO SANCHEZ, ASUNCION

SANCHEZ, ASUNCION

PATO ROMANOS, ANTONIO

MARTINEZ MULERO, DIDAC

SISTAC DUACASTELLA, MONICA

RIBERA SANTAMARIA, ANGELS

ORDOÑEZ CASTELLNOU, ESTHER

URBANO, PACO

LOZANO DENGRA, NURIA

ALTOZANO GONZALEZ, MANEL

ALTOZANO PEREZ, MONTSERRAT

PEREZ MARQUES, Mª ELENA

GIMENEZ GALLOFRE, JOAQUIM

MOLINOS CANAL, ESPERANZA

VILLARREAL VELA, ENCARNA

GARCIA GIMENEZ, TOMAS

LARA MARTI, NEUS

MUÑOZ DELGADO, SARA

GARCIA SORIANO, CRISTINA

ROGER BERGHAMEL, VICTOR

BENITEZ VIZCAINO, JOSE M.

DIAZ PERELLO, LLUIS

MIMAILOV, YAROSLAV

TOUZON, RENETA

ALTOZANO PEREZ, ESTHER

 

 

ABAJO ALONSO, Mª FE

OLIVER ARROYO, ANGELA

GARCIA ORTEGA, Mª CARMEN

BLANCO ORTIZ, PILAR

GARCIA CRIADO, Mª BELEN

MARTINEZ GARCIA, MIGUEL

PEREA CERRILLO, ESTEBAN

VINUESA SEDO, SARAI

VIME, ANGELS

CELDRAN SANCHEZ, MARIBEL

VALLEJO DEL RIO, XAVIER

REQUENA RODERO, FRANCISCO

PALOMARES MARTIN, Mª ISABEL

GINESTA, VIDAL

ROMANI, YOLANDA

ALVAREZ RIVEIRO, MERCE

COSCOJUELA MARTINEZ, ESTHER

ARTIEDA MIRALLES, JOSEP

RODRIGUEZ ABAD, MARTI

CORDOBA ROMERO, VICTORIA

LOPEZ SANCHEZ, MARCOS

BLADE GONZALEZ, JAIME

ORDOÑEZ DEL CASTILLO, CARMEN

SANCHEZ GIL, MARGA

GARCIA HERNANDEZ,JUAN

RODRIGUEZ FERNANDEZ, MARIA

GUERRERO HERNANDEZ, MANUEL

MIGUEL LINARES, MONTSE

FERRER BABOT, FIDEL

CANTILLO, FERRAN

SANCHEZ, FRANCISCO

MARTINEZ RUIZ, AMADOR

SMITH YACOBI, DIONI

GRAU CLIMENT, NURIA

AGUILER NOMEN, SONIA

ORDOÑEZ NAVARRO, YOLANDA

SANCHEZ SUERO, Mª TERESA

NAVAS INFANTES, RAUL

SANCHEZ CASTILLO, PABLO

SEGOVIA MARTIN, EVA

TELLEZ PEDROL, ALBERTO

RODGERS, IAN

REPISO, CARLOS

SANZ SERRANO, RAUL

COBACHO NIETO, FRANCESC

MARQUES RODRIGUEZ, OSCAR

ARDANUY TISAIRE, ESTHER

GIL CARAMAÑO, MARCEL

CALDES XAUS, JOAN RAMON

PUIGPINOS RIBA, FRANCISCO

JIMENEZ CABEZAS, PASTORA

BAEZA FERNANDEZ, JUAN

SALVADOR ROJO, MONTSERRAT

MESTRES MUÑOZ, SILVIA

PIQUE PIAZUELO, FRANCESC

FANDIÑO CUBERO, CARME

TORTOSA MARIN, INGRID

MUÑOZ BELLES, CLAUDIA

SERRANO ESCALONA, SERGIO

ORDOÑEZ CASTELLNOU, MARTA

PORRES CANALS, GUILLEM

SIERRA MARTIN, MYRIAM

SANCHEZ, ESTER

ZORNOZA FRANCH, DAVID

TORRENS CARBONELL, ANGELS

ZORNOZA CANTOS, MARCELIANO

FRANCH CIERCO, PEPITA

SANCHIS PALANCA, MIGUEL

DEL HORNO SURIA, CONXITA

MESTRES GELABERT, MIQUEL

IZQUIERDO RATIA, MARIA

HERNANDEZ BONILLA, TONI

BERENGUER GALVAN, JOSEFA

QUINTO TOMASETTI, JOSE LUIS

VILLAGRASA HERNANDEZ, EVA

TORRENT, MARTA

COSIN CARDONA, JOAN

LIESA ESTEBAN, FERRAN

PEREZ MORENO, MARIA

LLOP MARTIN, INGRID

SEGURA GOLFERICHS, ALBA

AGUILERA, AMARO

GARZON SALCEDO, SOFIA

PEREZ SEGURA, ANTONIO

CAMPILLO VEGUILLAS, FERRAN

PEÑA GARCIA, ESTHER

BLADE GONZALEZ, GEMA

ALSINA ARMENGOL, CARLES

IZQUIERDO RATIA, ANTONIO

CAPELL CALZADA, FRANCESC

VIVES CASAS, ROSA

CAPELL VIVES, FRANCESC

LOBATO POZUELO, MIGUEL ANGEL

IZQUIERDO HERNANDEZ, AFRICA

GUAL BATLLE, FREDERIC

NAVARRO DIAZ, ESTEBAN

MOLINE VILA, MAITE

GARCIA HERNANDEZ, ANTONI

CARRETERO RODRIGUEZ, J. PEDRO

CARRETERO SALVADOR, ANNA

SAIZ GARCIA, TONI

GARCIA GARRIDO, JOSE JAVIER

GANDUL GARCIA, JESUS

GINESTA FINESTRES, TINA

AYMERICH VILA, CARMEN

MIRABET CASTILLEJO, YOLANDA

CLARET REGUANT, JAUME

MAÑA REY, FRANCESC

MARIN REINA, PEDRO

MODESTO ASENSIO, ANTONIO

BOSCH SALA, GABRIELA

GARCIA FERNANDEZ, ALBA

MARGARIT HIERRO, ANTONI

MARGARIT HIERRO, ROGER

MARGARIT HIERRO, ELISABETH

HIERRO PEÑA, ROSA MARIA

CUADRADO GARCIA, JESUS

GARCIA ROMERO, MARICARMEN

SALMERON, VICTORIA

VIVO RODRIGUEZ, RAMON

UNGUETTI RODRIGUEZ, CARMEN

RIVAS CALVO, JOSE MANUEL

POLO MORENO, ANTONIO

PUIG UNGUETTI, NURIA

NUÑEZ RODRIGUEZ, EVA

MIRANDA MASERO, JOSEP ANTONI

INSA PEREZ, CHARI

GARZON CELA, RENATA

GALLARDO MORALES, SALVADOR

FERNANDEZ GARRIDO, ANTONIA

CANO VELA, CARMEN

CALVET CORELLA, RICARD

CALDES GINESTA, GABRIEL

GALAN FLORES, JESUS

GARCIA VASCO, ISABEL

HIDALGO PARRA, PEPI

CALDES TAPIAS, JOANA

SANCHEZ MEDINA, CONXITA

PORCEL SATOCA, JOAN

FAR HONORÉ, VINCENT

GABRIEL BOIX, MARÇAL

FREIXAS FONTANALS, EDUARD

PALOMO CUADRA, RAFAEL

DOMINGUEZ VAZQUEZ, DOMINGO

GOMEZ DELGADO, ANTONIO

CASTELO LORENZO, ANTONIO

JIMENEZ CASTILLO, JULIO

JIMENEZ GAMEZ, ESTHER

TIMONEDA MILEO, PAULA

REVALIENTE MOLINERO, SANTI

TORRENT CASTELLS, ANNA

BADELL AMAT, JAUME

COSCOJUELA MARTÍNEZ, GORETTI 

URÉNDEZ IZQUIERDO, RAFAEL

FERRER VALVERDE, EMPAR

TORTOSA MARIN, NADIA

TORRUBIA LOPEZ, MARIA

GONZALEZ CASTAÑO, CHRISTIAN

PEREZ PASCUAL, SILVIA

GOMEZ GARCIA, ANTONIO JAVIER

 

SANCHEZ GARRIGA, NOEMI

PEON FERNANDEZ, Mª JESUS

BOSCH SOLA, BONAVENTURA

VILLATORO GARCIA, SALUD

SAVALL LOPEZ, ANNA

HECKER AIZICZON, NORA

VILLEGAS RUIZ, CONCEPCION

GORDILLO GARCIA, MARIA JOSÉ

ALVAREZ FERNANDEZ, JAVIER

JIMENEZ MORENO, EMMA

CHANIVET MARSELLÉS, CARLES

PUEYO I VELLVÉ, ALICIA

JACAS GIMENO, MONICA

RODRIGUEZ GARRIDO, EDUARDO

CRUZ ESTEPA, ANA

GORDILLO GARCIA, EVA

BERNAD GARCIA, JOSEP

MURILLO FARIÑAS, MIGUEL ANGEL

ALMENDROS SANTIAGO, J. DANIEL

LU, SHUANG YI

SANCHEZ TRINCADO, RAFAEL

GARCIA GONZALEZ, ANTONIA

GIL GINESTA, VICTOR

JIMENEZ PRADOS, ANNA

SANCHEZ MEDINA, RAFA

CAMACHO FIGUEREDO, ELVIRA

NUÑEZ MUÑOZ, ANTONIO

CAZORLA GONZALEZ, ANTONIO

FERNANDEZ PARRA, FERMINA

VIVES ROCA, ENRIQUETA

VALERO GARCIA, JORDI

CALDES GASCON, VALENTI

HEREDIA I GRAU, ANNA MARIA

TOMAS MORALES, MARGARIDA

PRADOS MEDINA, RAFAEL

FONT FOLGADO, PERE

ROMAGOSA GUIU, MONTSERRAT

JUNCA CAMPDEPADRÓS, MARI CAR.

TORRENT CASTELLS, MARTA

BELVIS COSTES, FRANCESC XAVIER

PEREZ SANCHEZ, DAVID

PEREZ DELGADO, DORI

VILLEGAS CABELLO, MANUEL

GALLEGO GARRIDO, MARIA

CAJA ARRANZ, ROSA

ORANTES ANTUNEZ, JOSÉ

BOCANEGRA CUEVAS, JOSEFA

VICO MARTINEZ, MANUEL

RUIZ RUIZ, ANTONIO

LOPES, PAULINA

VERDOY TORRA, HELENA

FERNANDEZ DIEZ, LUIS

ALVAREZ DA SILVA, YOLANDA

GOMEZ RUZ, MARI CARMEN

GOMEZ RUZ, FRANCISCO JAVIER

BARROSO PORRO, ANDRES

BERNARDINO MUÑOZ, JOAN

PIÑERO PAZ, MANUEL

ASCONIO NOVAS, MANUEL

SANCHEZ CESPEDES,  INÉS

MORENO JIMENEZ, RAFI

DENGRA SANCHEZ, FCO JAVIER

ROVIRA CASTILLO, JOSEP

BALLEGA PARDO, SANTIAGO

SANCHEZ MORENO, MOISES

LEYES GARCIA, CARINA

PEREZ VILLARES, GUILLEM

LLORET MARTÍNEZ, OLGA

BESSES MENDEZ, FRANCESC

ORCOYEN JUBANY, ADOLF

VAZQUEZ SUAREZ, OLGA

MARQUÉS, OSCAR

FARRE FIDALGO, SONIA

MARQUES RODRIGUEZ, JORDI

MARGARIT CASES, ADR. BERENGUER

ROVIRA LOZANO, XAVIER

BAIXAS XAUS, JAUME

FONT, SERAFI

CANO AGUADO, MIREIA

GARCIA RUIZ, SALVADOR

SEVILLANO, PILI

DIEZ SANCHEZ, MAITE

MESTRES REIUS, MARTA

RODRIGUEZ, ROSER

CANO AGUADO, PILI

VIVAS I OLIVE, PAU

SANCHEZ RUIZ, MIGUEL ANGEL

JIMENEZ SALVADOR, SANDRO

BONILLA BONILLA, VALENTIN

GUTIERREZ BUENO, JUAN MANUEL

BLANCO BLANCO, MONTSE

ROMAN PEREZ, VICENTE JOSE

VICTORIO MARTINEZ, FRANCISCO

ABRIL MORA, BRENDA

GARCIA BUJALANCE, SANTI

LLOPART VILLAREAL, EMI

GUAL IZQUIERDO, EDUARD

SEGURA RIOS, GREGORIO

PEREZ MARTIN, ISABEL

NAVARRO ESPEJO, JUANA

TORRADO PINILLA, ANA

MORENO BALADON, FAUSTO

PUNZANO MENDOZA

DELGADO PEREZ, MANUELA

GOMEZ DANTA, RAUL

GALLARDO LAVADO, JOSE

REY LAZARO, ADOLFO

GARCIA DE OLALLA RIZO, EUGENIA

BALSERA ROMERO, MATI 

GALLARDO BAENA, JAVIER

TORRICO MORALES, FRANCISCA

EXPOSITO CASTILLA, FRANCISCO

ARROYO ANGUITA, JUAN

VAZQUEZ ABELLA, MANUEL

MOYA RODRIGUEZ, ANGELES

DIAZ COSTARROSA, ROSARIO

PERUAGA PUY, PRESENTACIÓN

PEREZ VALVERDE, MARI CARMEN

HENS FRANCO, JOSEFA

SOLER LARROTCHA, ANGELS